Stok Durumu: 2-3 gün içinde
Çift Taraflı Silikonize Bant (50mmx5mt)
Ürün Kodu: U05105005
3,00$
Vergiler Hariç: 2,54$

Adet

Icon Ürün Hakkında Bilgi Al
Özel özellik ve ölçülerde yapışkanlı bant ihtiyaçlarınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Universal Bant San. ve Tic. Ltd. Şti.

+90 (212) 486 35 47


Sahip olduğumuz ürün kalitesi ve çeşitliliğini, üretim tecrübemiz ile birleştirerek Yapışkanlı Bantlar konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlayarak yola çıkmış bulunuyoruz.

universal bant, yaklaşık 15 yıllık global Yapışkanlı Bant Pazarı tecrübesi ile Çift Tarafı Yapışkanlı Bantlar, Ambalaj Bantları, Maskeleme Bantları, Klişe Montaj Bantları, Elektrik İzolasyon Bantları, Medikal Yapışkanlı Bantlar v.b. bantlar konusunda sektörde söz sahibi olan bir firmadır.

universal bant teknolojiye yaptığı yatırımlar ile proje bazlı özel ürün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek teknik alt yapıya sahiptir. Ürünlerimizden en iyi verimi almanız için özel ölçülü üretimler yapabilmektediz.

Firmanıza özel Ambalaj seçeneklerimiz ile marka değerinizi artırmanıza katkıda bulunabilir, uzun yıllar boyunca edindiğimiz Yapışkanlı Bant konusundaki tecrübemizi sizin ile paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Ana pazar hedefimiz Türkiye olmakla beraber, Rusya, İran, Irak, Suriye, Balkan Ülkeleri ve Kuzey Afrika Ülkelerindeki satış kanallarımız ile ülkemiz ihracat hedefine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Temel felsefesini, kaliteli ve rekabetçi üretim ve iyi insan ilişkileri, temelleri üzerine kuran universal bant, ürün çeşitliliğini artırarak, makine parkurunu genişleterek, deneyimli ve kalifiye çalışanlar istihdam ederek yapışkanlı bant sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

universal bant olarak, sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.

                                                                                                                                                                                                                                                                      Saygılarımızla…


RENKŞeffaf
ET KALINLIĞI

1,00mm

EN50mm
BOY5mt


Yüksek Yaşlanma Direnci, Nem Dayanımı ve UV Dayanına sahip olan Akrilik Köpük Bantlar, sahip oldukları köpük yoğunluğu ve farklı köpük kalınlığı sayesinde bir çok zor uygulamayı kolaylaştırmaktadır.


Nem ve UV dayanımlı ürünlerimiz iç ve dış mekan kullanımına uygundur.


Yüksek yoğunluktaki köpük yapıları sayesinde ağır yük taşıma kapasitesine sahiptirler.


Farklı et kalınlıkları ile pürüzlü yüzeyler için idealdir.


Self Adhesive ve Coatig Type versiyonları ile Polar ve Unpolar yüzey birleştirmelerinde çözüm ortağıdırlar.