Ödemeniz onaylandıktan sonra, ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hazırlık safhasının, bantsepeti.com'da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

bantsepeti.com, gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. exuma.com.tr sipariş yetkilisine hesap bilgileriniz sayfasında ürün iade formunu kullanarak durumu bildiriniz.

Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için sitemizdeki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.Universal Bant San. ve Tic. Ltd. Şti.
Zafer Mh. Tonguç Baba Cd. No:94 Göktaşlar Plaza K:5 Esenyurt / İST.

Telefon : +90 (212) 486 35 47
E-Posta : destek@bantsepeti.com