Bu Gizlilik Sözleşmesi bantsepeti.com gizlilik politikasını içerir. bantsepeti.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.


bantsepeti.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi bantsepeti.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle sitemize vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.


Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, irtibat bilgilerinizi vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

bantsepeti.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.


Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

bantsepeti.com üyelik iptal işleminizi iptal@bantsepeti.com adresine e-mail göndererek veya bantsepeti.com 'da Hesabım sekmesi altında yer alan Üyelik İptali seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

bantsepeti.com 'ye aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.Universal Bant San. ve Tic. Ltd. Şti.
Zafer Mh. Tonguç Baba Cd. No:94 Göktaşlar Plaza K:5 Esenyurt / İST.

Telefon : +90 (212) 486 35 47
E-Posta : destek@bantsepeti.com