Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?


Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile gönderiniz.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir.

Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

İade Adresi: Zafer Mh. Tonguç Baba Cd. No:94 Göktaşlar Plaza K:5 Esenyurt / İST.İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 7 gündür.İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: Zafer Mh. Tonguç Baba Cd. No:94 Göktaşlar Plaza K:5 Esenyurt / İST.


İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları size aittir.İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra bantsepeti.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir.

Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve firmamızın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.Elime ulaşan ürün için değişim yapabilir miyim?

Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı değişim yapılamamaktadır.

Ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli iade süreci başlatılacaktır.Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol etmelisiniz.Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi destek@bantsepeti.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.