Üretim ve satış tecrübemizden edindiğimiz özgüven ile yapışkanlı bantlar konusunda Türkiye'nin en büyüğü olma hedefi ile yola çıkmış bulunuyoruz.

bantsepeti.com , yapışkanlı bantlar ve türevleri konusunda son teknoloji makina parkuru ile Baskılı ve Baskısız Koli Bantları, Takviyeli Ambalaj Bantları, Çift Tarafı Yapışkanlı Bantlar, Maskeleme Bantları, Klişe Montaj Bantları, Elektrik İzolasyon Bantları, Medikal Yapışkanlı Bantlar ve Yüzey Koruma Bantları konusunda Otomotiv, Beyaz Eşya, İnşaat, Mobilya, Matbaa, Tekstil, Gıda ve Medikal başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir.

bantsepeti.com teknolojiye yaptığı yatırımlar ile proje bazlı özel ürün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek teknik alt yapıya sahiptir. Ürünlerimizden en iyi verimi almanız için özel ölçü ve ambalaj seçeneklerimiz ile memnuniyetinizi arttırmayı hedeflemiş bulunuyoruz.

Ana pazar hedefimiz Türkiye olmakla beraber, Rusya, İran, Irak, Suriye, Balkan Ülkeleri ve Kuzey Afrika Ülkelerindeki satış kanallarımız ile ülkemiz ihracat hedefine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Temel felsefesini, kaliteli ve rekabetçi üretim ve iyi insan ilişkileri, temelleri üzerine kuran bantsepeti.com , ürün çeşitliliğini artırarak, makine parkurunu genişleterek, deneyimli ve kalifiye çalışanlar istihdam ederek yapışkanlı bant sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

bantsepeti.com  olarak, Sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz,

Saygılarımızla